Montaż mebli Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Oprócz usług przeprowadzkowych w naszej ofercie znajdziesz profesjonalny montaż mebli. Wbrew pozorom zlecenie tego zadanie firmie jak nasza wiąże się z szeregiem wymiernych korzyści. Poznaj je, a my w każdej chwili czekamy na Twój telefon.

Korzyści wynikające z naszej współpracy

• Kupując meble w dyskontach, salonach czy sklepach, bardzo często otrzymujesz zestaw do samodzielnego skręcenia, zbicia, złożenia. Nie zawsze masz na to czas czy ochotę. Bardziej komfortowo jest zlecić to fachowcom.

• Samodzielny montaż mebli ma zasadniczą wadę. Najmniejszy błąd – naturalny, jeśli nie masz dużego doświadczenia – może wiązać się z utratą pożądanych właściwości szafy, biurka czy łóżka. Czy chcesz po kilku dniach, tygodniach lub miesiącach poczuć skutki niewłaściwego przybicia gwoździ lub pomyłki przy ustawieniu elementów mebla? Oczywiście, że nie!
• Aranżując nowe mieszkanie, ostatnią rzeczą, na jaką masz czas, jest samodzielne składanie mebli i innych przedmiotów. Przyjemniejsze czynności, wymagające dużej uwagi, to wybór i kupno. Transport i montaż możesz pozostawić nam – specjalistom w tym zakresie.
• Angażując w montaż mebli zewnętrzną firmę, zyskujesz czas, który możesz poświęcić na pracę lub odpoczynek.
• Składaliśmy tysiące mebli. Wiemy, czym cechują się poszczególne materiały, a także na co uważać w przypadku produktów konkretnych firm. Niewiele jest nas w stanie zaskoczyć – ale nawet jeśli, bogate doświadczenie uruchamia kreatywność, która rozwiąże każdy problem.
• Montaż mebli i przeprowadzkę możemy połączyć w jedną usługę, dzięki czemu zyskasz czas i pieniądze, od początku korzystając z kupionych lub przeTransportowanych przedmiotów codziennego użytku.
• Posiadamy sprzęt i umiejętności, które nie zawodzą, gdy oczekujesz od nas pełnego profesjonalizmu. Ciekawe meble i piękne wnętrza wymagają pracy. Montaż mebli może wydać się mniej istotną kwestią, ale tak naprawdę to on w dużej mierze wpływa na ostateczne funkcjonowanie w nowej przestrzeni.
Podsumowując – montaż mebli to usługa, w którą wkładamy dużo serca. Równie ważna jak profesjonalne usługi Transportowe. Zapraszamy!

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?