Przeprowadzki Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki KAROL TEAM realizuje przede wszystkim.

Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Wykonujemy przeprowadzki od A do Z. Pakujemy drobne rzeczy do kartonów. Do tego rodzaju przeprowadzki wliczone mamy w cenę przeprowadzki materiały pakowe typu:

Meble zabezpieczmy folią bąbelkową, oraz folią stretch, dzięki temu przewożone mienie zabezpieczone jest przed dzianiem warunków zewnętrznych (deszczem, śniegiem), uszkodzeniami mechanicznymi (otarciami, obiciami, uderzeniami). Zabezpieczenie mebli folią stretch usztywnia konstrukcję mebli, oraz zabezpiecza przed wysuwaniem się szuflad i otwieraniem drzwiczek, co zapobiega porysowaniu ścian klatki schodowej.

W razie potrzeby demontujemy i montujemy meble. Nasi pracownicy wyposażeni są w narzędzia do montażu i demontażu, na wyposażeniu mamy:

Na wyposażeniu mamy wózki do 150 kg, 300 kg, 500 kg, oraz 2 ton które usprawniają proces przeprowadzki. Wózki przydają się zarówno przy transporcie kartonów, mebli, jak i sprzętu AGD i RTV, oraz ciężkich gabarytów. Na wyposażeniu posiadamy również wózki paletowe przydatne w załadunku towaru z, lub do magazynu.

Pracownicy wyposażeni są również w pasy do noszenia mebli, oraz pasy do mocowania przedmiotów na burcie samochodu.

Nasze samochody wyposażone są w windy załadowcze do 750 kg co ułatwia i usprawnia załadunek ciężkich gabarytów. Kontenery samochodów przystosowane są do przeprowadzek, mają specjalne belki zamocowane na burcie do których można przymocować bezpiecznie przewożony ładunek.

Każda przeprowadzkę ubezpieczyliśmy na kwotę do 200000 zł, ubezpieczone jest zarówno przewożone mienie, jak i miejsce w którym wykonywana jest przeprowadzka.

W zakres przeprowadzki wchodzi często pozbycie się niepotrzebnych i starych mebli. do tego celu wykorzystujemy kontenery 7m3 4m3 oraz 2,5 m3.

Jeżeli planujesz przeprowadzkę zadzwoń do nas, przeprowadzimy z Tobą wywiad telefoniczny i wycenimy Twoją przeprowadzkę przez telefon.

Będziemy potrzebować od Ciebie informacji:

W swojej ofercie mamy również usługi przeprowadzki:

- 2 osoby + samochód 18 m 3 w cenie 110 zł za godzinę pracy (minimum wynajęcia ekipy to 3 godziny)

- 3 osoby + samochód 18 m 3 w cenie 130 zł za godzinę pracy (minimum wynajęcia ekipy to 3 godziny)

W cenę przeprowadzki wliczone są wszelkie materiały do wykonania przeprowadzki: kartony, folia pęcherzykowa, folia stretch, teśmy, papier pakowy.

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?