Transport blatów Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Transport blatu

Wśród wielu wyzwań stojących przed Tobą w obliczu przeprowadzki Transport blatów to jeden z detali, o którym nie można zapominać. Choć blaty są różne i mają rozmaite przeznaczenie, zazwyczaj ważą sporo i zajmują dużą przestrzeń. To tylko podstawowe powody, dla których warto powierzyć ich przewiezienie specjalistom z naszej firmy.

Jak przewieźć blat

Blaty kuchenne, robocze, granitowe… Omawiać ich poszczególne rodzaje można bardzo długo. Wszystkie łączy jednak podstawowy element – niestandardowy, nieproporcjonalnie długi wymiar oraz ciężar zależny od zastosowanego materiału. Już te dwa fakty często uniemożliwiają przewiezienie blatu na własną rękę. Dłuższe modele zwykle nie zmieszczą się w kompaktowym samochodzie osobowym. Samodzielnie trudno manewrować blatem przy wychodzeniu z pomieszczenia, klatki schodowej, piwnicy, garażu, pracowni. Już przez sam wzgląd na te czynniki zastanów się nad wyborem profesjonalnej firmy Transportowej. Zwróć uwagę, że pomimo swoich gabarytów blaty mogą być wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Chcesz rozbić, porysować lub złamać swój egzemplarz podczas wynoszenia go z domu? To możliwe, jeśli utkniesz w futrynie drzwi albo nie zmieścisz się na zakręcie.

Zapewniamy kompleksową pomoc

Właśnie dlatego Transport blatujest dla nas równie istotny co mebli czy domowych sprzętów. Wiemy, w jaki sposób ostrożnie przenosić obiekty o niestandardowych wymiarach. Dysponujemy samochodami, które są dostosowane do bezpiecznego przewozu długich przedmiotów. Powierzając nam Transport blatów, masz pewność, że nie zostaną uszkodzone na żadnym z etapów. Posiadamy nie tylko odpowiednie zaplecze, lecz także doświadczenie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale możesz się do nas zwrócić również, jeśli reprezentujesz firmę, biuro, instytucję, obiekt hotelowy czy lokal gastronomiczny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z troską o rzetelność. Wywiązujemy się terminowo i słownie z każdego umówionego Transportu. Pomagamy w kompleksowych przeprowadzkach, ale równie dobrze możemy pomóc w przewiezieniu pojedynczego blatu. Zapraszamy!

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?