Transport fortepianów Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Transport fortepianu

Posiadasz pianino lub fortepian, ale zbliża się termin Twojej przeprowadzki? Z pewnością instrument wydaje się rzeczą szczególnie trudną w transporcie – niemal niemożliwym na własną rękę. Właśnie dlatego proponujemy profesjonalną usługę w tym zakresie.

Bezpieczny Transport fortepianów

Klasyczny fortepian i eleganckie pianino to z pewnością dwa instrumenty, które budzą uzasadnioną obawę przed Transportowaniem z miejsca na miejsce, na przykład ze starego mieszkania do nowego domu. Przedmioty tak dużych gabarytów są jednocześnie bardzo delikatne: począwszy od wrażliwego wnętrza, kończąc na drewnianej, lakierowanej powierzchni. Najmniejsza awaria strun wpływa na jakość gry, a nawet niewielka rysa – rzutuje na ogólny odbiór wizualny. Nic więc dziwnego, że Transport fortepianów jest skomplikowany.

Przewóz bez uszkodzeń

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zorganizować Transport fortepianu czy Transport pianin – wychodzimy naprzeciw. Proponujemy bezpieczny, delikatny, ale maksymalnie szybki Transport instrumentu w określone miejsce. Wykorzystujemy szereg sprawdzonych narzędzi i metod pozwalających na odpowiednie unoszenie, przenoszenie i przewożenie fortepianów czy pianin. Niezależnie od wysokości piętra, odległości Transportu czy stopnia skomplikowania zlecenia – zawsze staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Fachowa usługa

Transport fortepianu i innych instrumentów, mebli czy przedmiotów codziennego użytku to specjalność naszej firmy. Rozpoczynając z nami współpracę, masz pewność przeTransportowania wskazanych rzeczy w nienaruszonym stanie. W przypadku tak wrażliwych przedmiotów jak wielkogabarytowe instrumenty stosujemy szczególne metody gwarantujące nienaruszalność mechanizmów i powierzchni zewnętrznej. Już dziś skontaktuj się z nami w sprawie Transportu fortepianów lub innych instrumentów. Przygotujemy odpowiedni plan działania i dobierzemy pomocne narzędzia. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, który wykazujemy przy każdym zleceniu.

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?