Transport lodówki Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Transport lodówki

Wśród wielu czynności związanych z przeprowadzką Transport lodówki wydaje się zadaniem szczególnie istotnym. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez tego podstawowego urządzenia, więc problem dotyczy praktycznie każdego. Jako firma doświadczenia w transporcie lodówek służymy specjalistyczną pomocą w tej kwestii.

Lodówka trudna do przeniesienia

Lodówki są różne, mniejsze lub większe, cięższe lub lżejsze, jednak za wyjątkiem naprawdę miniaturowych modeli (znanych na przykład z hotelowych pokojów) tego urządzenia nie przeniesiemy samodzielnie. Lodówka oznacza ciężar i rozmiar najczęściej uniemożliwiający uchwycenie i podniesienie jej przez jedną osobę. Zresztą, dobrze o tym wiesz. W przypadku przeprowadzek sprawa wydaje się kluczowa, ponieważ Transport lodówki oznacza jej podniesienie, przeniesienie do drzwi, zniesienie po schodach, przewiezienie i ponowne wniesienie. To zadanie dla dwóch silnych osób. Problem pojawia się na etapie samego Transportu. Wiele lodówek posiada rozmiar, który wyklucza przewóz samochodem osobowym. Jest to zresztą nierozsądne z jeszcze jednego powodu. Otóż lodówka to urządzenie wrażliwe na zniszczenie, dlatego naruszenie, obicie tylnych mechanizmów, pękniecie drzwi czy choćby porysowanie, pobrudzenie powierzchni to sytuacje, z którymi na pewno nie masz najmniejszej ochoty się mierzyć.

Profesjonalny Transport lodówki

Rozwiązaniem problemu zajmuje się nasza firma. Nasi pracownicy wiedzą, jak przenieść lodówkę, by jej nie uszkodzić. Dysponujemy dużymi samochodami, wyposażonymi w odpowiednie zabezpieczenia, tak aby nie obijać konstrukcji w drodze. Silni, odpowiednio przygotowani pracownicy wiedzą, jak nieść urządzenie, żeby go nie zarysować i uderzać o ściany, mieszcząc się we wszystkich drzwiach i każdej klatce schodowej. Zamiast martwić się Transportem wielkogabarytowych przedmiotów na własną rękę pozwól nam przeprowadzić działanie sprawnie i bez przykrych konsekwencji. Transport lodówki, telewizora czy Transport pianina to nasza specjalność. Dopasujemy się do Twoich oczekiwań i dowieziemy przedmioty w nienaruszonym stanie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?