Transport zestawów meblowych Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Transport Mebli

Jeśli przygotowujesz się do przeprowadzki, Transport mebli Warszawa wydaje się jednym z najważniejszych zadań, bez których trudno sobie wyobrazić wszystkie pozostałe działania. Dlatego z myślą o Twoich potrzebach proponujemy kompleksową pomoc polegającą na transporcie mebli pod wybrany adres.


Przewożenie mebli na własną rękę

Teoretycznie możesz przewozić meble samodzielnie. Jest to jednak co najmniej niewygodne i trudne z kilku względów.

1. Meble są ciężkie i z wyjątkiem krzeseł czy mniejszych szafek nie da się ich przenosić samodzielnie, również ze względu na nietypowy kształt.
2. Przenoszone w amatorskich warunkach, łatwo ulegają zniszczeniu, odbijając się od ścian czy framug. Wrażliwe na porysowania lub popękania drewno, łatwa do zniszczenia konstrukcja… lepiej nie wyobrażać sobie konsekwencji nieprofesjonalnego Transportu.
3. Część mebli pewnie zmieści się w samochodzie osobowym, jednak łatwo obliczyć koszt wielokrotnego Transportu po jednym przedmiocie.
4. Meble przewożone bez odpowiedniego zabezpieczenia mogą ulec zniszczeniu.
5. Po przywiezieniu meble trzeba wnieść, a to zajmuje dodatkowy czas. Przy wielokrotnych kursach okres przeprowadzki wydłuża się do wielu godzin wymagających wzmożonego wysiłku.

Transport mebli Warszawa za jednym razem

Dysponujemy samochodami, w których mieści się bardzo wiele mebli naraz, dzięki czemu przeprowadzka trwa krótko, a każdy z przedmiotów jest odpowiednio zabezpieczony. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu ułatwiającego efektywny Transport mebli Warszawa. Transport Krzesła? Transport Szafy? Transport Łóżka? Rozmiar i waga nie mają dla nas znaczenia. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, które zrealizujemy w jak najbardziej zawodowy sposób. Możesz nam zaufać!

W tej sytuacji zwróć uwagę na naszą propozycję. Wszystkie meble przenosimy delikatnie, korzystając z doświadczenia w manewrowaniu nawet w najwęższych przejściach, korytarzach, klatkach schodowych. Dbamy o to, by nie rysować i nie naruszać drewnianych, szklanych czy metalowych elementów.


Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?