Transport mebli na zamówienie Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Wykonujemy Transport mebli Warszawa na terenie Warszawy i jej okolicach. Cena Transportu jednej rzeczy to 180 złotych.
Zamów Transport w Warszawie

Przeprowadzki są zawsze bardzo absorbującym i wymagającym wyzwaniem, choć odpowiednio zaplanowane, nie generują niepotrzebnego stresu. W tym artykule zwracamy uwagę na pozorne detale, które przeoczone, powodują niepotrzebne komplikacje. Innymi słowy – o czym nie możesz zapomnieć w trakcie przeprowadzki!

1. Zmiana adresu

Jeśli przeprowadzasz się pod nowy adres, de facto rozpoczynasz nowe życie, stoisz przed nieznanymi dotąd wyzwaniami. To oczywiste, że już w pierwszych dniach myślisz o odwiedzinach w biurze meldunkowym i nowym dowodzie osobistym. Praktyka pokazuje, że zapominamy przy tym o zgłoszeniu zmiany adresu do innych instytucji oraz firm. W rezultacie nowi lokatorzy Twojego dotychczasowego domu są zasypywani korespondencją od ZUS, banków, operatorów i organizacji, a Ty dziwisz się, dlaczego skrzynka jest tak dziwnie pusta… Nie odkładaj informowania o zmianie adresu na później – zrób to zaraz po przeprowadzce.

2. Rozwiąż dotychczasowe umowy

Z punktem pierwszym w dużym stopniu wiąże się kolejny. Jeśli przeprowadzasz się pod nowy adres, trzeba coś zrobić z dotychczasowymi umowami dotyczącymi mediów (gaz, prąd, ogrzewanie), wywozem odpadów, a także usług multimedialnych (telewizja, Internet, telefon). Pewne kwestie warto załatwiać w porozumieniu z osobami, od których przejmujesz i którym przekazujesz klucze. Przeprowadzce powinny towarzyszyć wszelkie formalności, które uregulują z jednej strony dotychczasowe, a z drugiej nowe zobowiązania finansowe.

3. Załatw swoje sprawy

Opuszczasz osiedle, miasto, region, a może kraj? Im dalej wyjeżdżasz, tym więcej spraw na głowie, ale nie zapominaj o tym, że pewne sprawy warto rozwiązać bez zbędnej zwłoki. Pożyczyłeś coś od znajomych z okolicy? Niech to będzie tylko gra planszowa albo książka – oddaj ich własność czym prędzej, później może nie być okazji. Nie żegnaj się z dotychczasowym otoczeniem bez słowa. Nie warto palić za sobą mostów, a zostawić dobrą pamięć, chociażby wśród dotychczasowych, serdecznych sąsiadów.

4. Posprzątaj po sobie

Oburzysz się za tę sugestię? Wybacz, niestety wynika ona z przykrej praktyki. Tak wiele przeprowadzających się osób zapomina o tym, że choć oczekuje idealnego porządku po odebraniu kluczy, zostawia za sobą urągający wszelkim zasadom bałagan. Chociaż skupiasz się na spakowaniu i selekcji wszystkich mebli i przedmiotów, nie zapomnij po wyniesieniu wszystkich przedmiotów usunąć śmieci i zostawić takie warunki, jakich sam oczekujesz w nowym miejscu zamieszkania.

5. Miej oczy dookoła głowy

Stres i zamieszanie wokół przeprowadzki wpływają na bezpieczeństwo mienia. Dlatego do Transportu wynajmuj jedynie zaufane i doświadczone firmy, a najważniejsze przedmioty przewoź na własną rękę lub pod ścisłą kontrolą. Podczas przeprowadzki drzwi się nie zamykają, w przenośni i dosłownie, więc staraj się mieć oczy dookoła głowy. Złodzieje mogą nie mieć lepszej okazji, aby wynieść łup… elegancko zapakowany w wygodne kartony! Zaraz po przeprowadzce pomyśl nad wymianą zamka (czasami wystarczy jedynie nowa wkładka) i zainstalowaniem dodatkowych zabezpieczeń.

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?