Transport obrazów Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Transport obrazów

Transport obrazów to jedno z zadań specjalnych dla profesjonalnej firmy, która trudni się przewozem przedmiotów o dużej wartości. Jeżeli pragniesz maksymalnie zabezpieczyć dzieło sztuki i bez strat przeTransportować je z punktu A do punktu B, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wrażliwe dzieła

Obraz stanowi przedmiot wyjątkowo wrażliwy w transporcie. Pierwszą kwestią jest wartość. Jeżeli nie kolekcjonerska (na przykład kilkaset tysięcy złotych), to na pewno sentymentalna. Często jedno i drugie jednocześnie wzbudza w nas uzasadniony lęk o zniszczenie obrazu. Dzieła sztuki cechują się niewielką trwałością – w czasie amatorskiego Transportu może dojść do pęknięcia płótna lub naruszenia ramy. Lepiej nie zastanawiać się, jakie byłyby konsekwencje przewożenia kultowego dzieła wrzuconego na tylne siedzenie samochodu osobowego…

Transport obrazów

Będąc pewnymi solidnych umiejętności, zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Wiemy, w jaki sposób Transportować obrazy. Odpowiednio je pakujemy i używamy specjalnych konstrukcji w profesjonalnie wyposażonych samochodach. Bazując na współpracy z naszą firmą, masz pewność, że dzieło sztuki dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Usługę, jaką jest Transport obrazów, kierujemy między innymi do:

• klientów indywidualnych;
• instytucji kultury (muzeów, bibliotek, archiwów itd.);
• podmiotów gospodarczych;
• prywatnych galerii malarskich;
• szkół artystycznych.

Każde wyzwanie jest dla nas szczególną motywacją, dlatego jesteśmy zainteresowani nawet najbardziej nietypowym zleceniem. Rozwiążemy Twój problem z Transportem mebli!

Profesjonalne usługi Transportowe

Wykorzystujemy fachowy sprzęt i korzystamy ze sprawnych, dobrze wyposażonych samochodów Transportowych. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w delikatnym przenoszeniu nie tylko mebli i przedmiotów codziennego użytku, ale również tak wyjątkowych rzeczy jak obrazy czy np. instrumenty muzyczne. Tym niemniej Transport obrazów należy do jednej z naszych specjalistycznych usług. Przygotowujesz się do większej przeprowadzki lub niecodziennego projektu? Z naszą pomocą znikną obawy o bezpieczny przewóz!

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?