Transport szafy Warszawa

Zadzwoń i zamów:
(+48) 668 955 553
e-mail:


Transport szafy

Transport szafy zawsze jest dużym, w podwójnym znaczeniu, wyzwaniem, kiedy przystępujesz do przeprowadzki z jednego mieszkania do drugiego. Chcąc zabrać ulubiony mebel w inne miejsce, stajesz w obliczu kilku zasadniczych problemów. Wiemy, jak je rozwiązać, dlatego oferujemy fachową pomoc.

Problematyczne szafy

Szafa – pojęcie względne. Niektóre stanowią malutki mebel na sezonowe obuwie, inne zajmują kilkumetrową szerokość pokoju. Zazwyczaj wykonane z drewna, ciężkie, wielkogabarytowe, z pewnością nieporęczne. Czy da się je przenieść samodzielnie? O ile zapewne dasz sobie radę z ich odsunięciem na kilkanaście centymetrów od ściany, na 99% nie przewieziesz ich z miejsca na miejsce bez pomocy drugiej, a czasami nawet trzeciej osoby. Szafy są nie dość, że ciężkie, to w dodatku wrażliwe na zniszczenia. Łatwo wyobrazić sobie, jak zachowuje się okleina po gwałtownym zderzeniu ze ścianą lub framugą drzwi albo czym skutkuje opuszczenie mebla na schodach. Pęknięcia, porysowania – to norma, jeśli podchodzi się do Transportu szafy w nieprzemyślany sposób. Kolejne zagrożenie stanowią szklane elementy.

Jak przewieźć szafę

Podniesienie i przeniesienie szafy to jedno – drugim wyzwaniem jest sam Transport. Dobrze wiesz, że Twoje największe szafy nie zmieszczą się do samochodu osobowego, nawet jeśli to SUV lub terenówka. Z tych kilku względów oferujemy pomoc w bezpiecznym, błyskawicznym, bezproblemowym przewiezieniu szafy z miejsca na miejsce. Dysponujemy samochodami dostosowanymi do Transportu wielkogabarytowych przedmiotów, między innymi mebli. Nasi pracownicy wiedzą, w jaki sposób bezpiecznie i delikatnie przenieść szafę, aby jej nie upuścić, nie uderzyć w futrynę drzwi i nie zarysować. Transport szaf to tylko jedna z naszych usług, specjalizujemy się bowiem w przewożeniu różnego rodzaju przedmiotów. Skontaktuj się z nami nie tylko w sprawie mebli – równie chętnie wykonamy Transport lustra, Transport obrazu czy Transport telewizora.

Transport mebli Warszawa
Transport i wnoszenie mebli
Montaż mebli Warszawa
Montaż mebli Warszawa
Transport lodówki
Transport lodówki - Jak przygotować lodówkę do Transportu?
Transport kartonów
Transport kartonów - Gdzie kupić kartony?, jakie kupić kartony, jak spakować rzeczy do kartonów?
Transport pralki
Jak duży samochód potrzebujesz?