Transport i przewóz blatów

Wśród wielu wyzwań stojących przed Tobą w obliczu przeprowadzki Transport i przewóz blatów to jeden z detali, o którym nie można zapominać. Choć blaty są różne i mają rozmaite przeznaczenie, zazwyczaj ważą sporo i zajmują dużą przestrzeń. To tylko podstawowe powody, dla których warto powierzyć ich przewiezienie specjalistom z naszej firmy.

Jak przewieźć blat

Blaty kuchenne, robocze, granitowe… Omawiać ich poszczególne rodzaje można bardzo długo. Wszystkie łączy jednak podstawowy element – niestandardowy, nieproporcjonalnie długi wymiar oraz ciężar zależny od zastosowanego materiału. Już te dwa fakty często uniemożliwiają przewiezienie blatu na własną rękę. Dłuższe modele zwykle nie zmieszczą się w kompaktowym samochodzie osobowym. Samodzielnie trudno manewrować blatem przy wychodzeniu z pomieszczenia, klatki schodowej, piwnicy, garażu, pracowni. Już przez sam wzgląd na te czynniki zastanów się nad wyborem profesjonalnej firmy Transportowej i przewozowej. Zwróć uwagę, że pomimo swoich gabarytów blaty mogą być wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne. Chcesz rozbić, porysować lub złamać swój egzemplarz podczas wynoszenia go z domu? To możliwe, jeśli utkniesz w futrynie drzwi albo nie zmieścisz się na zakręcie.

Zapewniamy kompleksową pomoc

Właśnie dlatego Transport i przewóz blatu jest dla nas równie istotny co mebli takich jak komody, czy łóżka, lub sprzętów domowych . Wiemy, w jaki sposób ostrożnie przenosić obiekty o niestandardowych wymiarach. Dysponujemy samochodami, które są dostosowane do bezpiecznego przewozu długich przedmiotów. Powierzając nam Transport i przewóz blatów, masz pewność, że nie zostaną uszkodzone na żadnym z etapów. Posiadamy nie tylko odpowiednie zaplecze, lecz także doświadczenie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale możesz się do nas zwrócić również, jeśli reprezentujesz firmę, biuro, instytucję, obiekt hotelowy czy lokal gastronomiczny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z troską o rzetelność. Wywiązujemy się terminowo i słownie z każdego umówionego Transportu i przewozu. Pomagamy w kompleksowych przeprowadzkach, ale równie dobrze możemy pomóc w przewiezieniu pojedynczego blatu. Zapraszamy!