Transport i przewóz obrazów

Transport i przewóz obrazów to jedno z zadań specjalnych dla profesjonalnej firmy, która trudni się przewozem przedmiotów o dużej wartości. Jeżeli pragniesz maksymalnie zabezpieczyć dzieło sztuki i bez strat przeTransport i przewózować je z punktu A do punktu B, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wrażliwe dzieła

Obraz stanowi przedmiot wyjątkowo wrażliwy w transporcie. Pierwszą kwestią jest wartość. Jeżeli nie kolekcjonerska (na przykład kilkaset tysięcy złotych), to na pewno sentymentalna. Często jedno i drugie jednocześnie wzbudza w nas uzasadniony lęk o zniszczenie obrazu. Dzieła sztuki cechują się niewielką trwałością – w czasie amatorskiego Transport i przewózu może dojść do pęknięcia płótna lub naruszenia ramy. Lepiej nie zastanawiać się, jakie byłyby konsekwencje przewożenia kultowego dzieła wrzuconego na tylne siedzenie samochodu osobowego…

Transport i przewóz obrazów

Będąc pewnymi solidnych umiejętności, zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Wiemy, w jaki sposób Transport i przewózować obrazy. Odpowiednio je pakujemy i używamy specjalnych konstrukcji w profesjonalnie wyposażonych samochodach. Bazując na współpracy z naszą firmą, masz pewność, że dzieło sztuki dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Usługę, jaką jest Transport i przewóz obrazów, kierujemy między innymi do:

• klientów indywidualnych;
• instytucji kultury (muzeów, bibliotek, archiwów itd.);
• podmiotów gospodarczych;
• prywatnych galerii malarskich;
• szkół artystycznych.

Każde wyzwanie jest dla nas szczególną motywacją, dlatego jesteśmy zainteresowani nawet najbardziej nietypowym zleceniem. Rozwiążemy Twój problem z Transport i przewózem mebli!

Profesjonalne usługi Transport i przewózowe

Wykorzystujemy fachowy sprzęt i korzystamy ze sprawnych, dobrze wyposażonych samochodów Transport i przewózowych. Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w delikatnym przenoszeniu nie tylko mebli i przedmiotów codziennego użytku, ale również tak wyjątkowych rzeczy jak obrazy czy np. instrumenty muzyczne. Tym niemniej Transport i przewóz obrazów należy do jednej z naszych specjalistycznych usług. Przygotowujesz się do większej przeprowadzki lub niecodziennego projektu? Z naszą pomocą znikną obawy o bezpieczny przewóz!