Transport i przewóz pianina

Chociaż wiele instrumentów muzycznych siłą rzeczy stanowi przedmiot poręczny i raczej dość prosty w przenoszeniu, Transport i przewóz pianin wiąże się z nieco większą odpowiedzialnością. Jeśli chcesz zadbać o prawidłowy przewóz tego wyjątkowego przedmiotu, zaufaj doświadczonej firmie.

Pianino niełatwe w transporcie

Dlaczego prawie na pewno zlecisz Transport i przewóz pianina firmie, a nie zajmiesz się tym samodzielnie? Oczywistych odpowiedzi jest tyle, że każda z nich niemal ciśnie się na usta. Po pierwsze: waga. Pianino to jednocześnie mebel przyścienny – taki, który z trudem unoszą dwie osoby. Najlepiej więc dysponować nie dość, że stalowymi mięśniami, to jeszcze profesjonalnym sprzętem. Podniesienie jedno, przeniesienie drugie. Dobrze wiesz, jak ciężko może być manewrować masywnym instrumentem w korytarzach czy na schodach. Istnieje zresztą bardzo duże ryzyko. Pianino, podobnie jak fortepian, to instrument z pozoru ciężki i toporny, ale wewnątrz bardzo delikatny. Chyba nie chcesz na nim rys ani pęknięć, nie mówiąc o rozstrojeniu czy uszkodzeniu newralgicznych mechanizmów kryjących się w środku. Nie trzeba również dodawać, że Transport i przewóz pianin samochodem osobowym należy do, delikatnie mówiąc, rzadkości.

Profesjonalny Transport i przewóz na telefon

Na szczęście pomocą zawsze służy nasza firma! Jesteśmy doświadczeni w przenoszeniu i przewożeniu wielkogabarytowych przedmiotów o szczególnym znaczeniu. Zajmiemy się Twoimi fotelami, szafami czy pianinem; wszystko zależy od tego, na czym Ci zależy i czego potrzebujesz. Od lat budujemy doświadczenie, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi czy instytucjami kultury. Transport i przewóz pianin jest dla nas równie istotną usługą, co na przykład Transport i przewóz lodówek czy Transport i przewóz luster, ponieważ w każde zlecenie wkładamy 100% zaangażowania i umiejętności. Możemy zaopiekować się nie tylko jednym instrumentem – przewozimy również sprzęt całej orkiestry. Jesteśmy otwarci na wyzwania i zawsze stosujemy odpowiednie zabezpieczenia w samochodach, zachowując szczególną ostrożność podczas wynoszenia i wnoszenia przedmiotów.