Transport i przewóz regału

Transport i przewóz regału nie zawsze jest prosty. Prawdę mówiąc, bazowanie wyłącznie na własnych możliwościach często okazuje się bardzo trudne lub wręcz niewykonalne. Właśnie dlatego zapewniamy pomoc w przeprowadzeniu sprawnej logistycznie operacji przewiezienia regałów z miejsca na miejsce.

Regał regałowi nierówny...

...i dlatego możesz mieć realny problem z jego przewiezieniem. Drewniane, metalowe, plastikowe; wysokie i szerokie – regały są różne, ale niemal zawsze nieporęczne i ciężkie. Raczej nie zniesiesz ich ze schodów w pojedynkę. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możesz wyobrazić sobie sytuację, w której nie mieścisz się w drzwiach lub na zakręcie korytarza albo klatki schodowej. Nic przyjemnego, ale takie są potencjalne problemy z samodzielnym Transport i przewózem regału. Regały mogą również ulec niepotrzebnemu zniszczeniu – albo w wyniku przenoszenia, albo podczas samego Transport i przewózu, w niezabezpieczonym bagażniku. Dochodzi jeszcze cena. Pojedynczy regał być może zmieści się do Twojego samochodu osobowego (tylko w przypadku mniejszych modeli), ale regały w firmie? Jest ich kilka, a nawet dziesiątki. Nie opłaca się wykonywać pojedynczych kursów, przewożąc regał po regale i marnując czas, siły i paliwo. Są od tego firmy – takie jak nasza!

Doświadczeni w transporcie

Nasza firma jest już na rynku wiele lat. Zajmujemy się transportem różnych rzeczy od kartonów z książkami, przez telewizory i szeroko rozumiany sprzęt RTV i AGD, do sejfów i wanien. Jak również dzieła sztuki i antyki. Transport i przewóz regału to usługa, którą przeprowadzamy bez większych problemów. Korzystamy z bogatego doświadczenia i wiemy, jak bezpiecznie, sprawnie i bez przeszkód zorganizować przeprowadzkę lub pojedynczy przejazd. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, ale również Twoją firmę lub organizację, obojętnie, czy jest to sklep, hurtownia, lokal gastronomiczny, hotel, szkoła, instytucja publiczna, magazyn, pracownia, czy biblioteka. Każde zlecenie jest dla nas ciekawym i niepowtarzalnym wyzwaniem. Na przestrzeni lat zdobyliśmy wiele umiejętności, które teraz możemy przekuć w stuprocentowo wysokojakościowe usługi. Na większą lub mniejszą skalę, pod presją czasu lub w dłuższej perspektywie – zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania. A jeśli chodzi o Transport i przewóz regału, możesz powierzyć nam również wszystko, co się na nim znajduje. Na przykład książki!

Polecamy także naszą zaprzyjaźnioną firmę specjalizującą się w przeprowadzkach. Przeprowadzki Warszawskie, maja oni szeroką ofertę przeprowadzek. Od dużych firm, po osoby prywatne.