Transport i przewóz lady

Transport i przewóz lad to jedna z usług, która udowadnia, jak szeroką ofertę prezentuje nasza firma przeprowadzkowa. Jest jednak faktem, że gdy potrzebujesz profesjonalnego wsparcia podczas przewożenia rzeczy, liczy się indywidualne podejście do każdego z mebli czy przedmiotów. Inaczej Transport i przewózuje się lustra, telewizor czy właśnie ladę. W każdej z tych sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Z miejsca na miejsce

Lady są różne – szklane, drewniane, metalowe, syntetyczne. Czasami większe, czasami mniejsze, jednak zazwyczaj nie są przedmiotem, który zapakujesz od bagażnika swojego prywatnego auta, bez problemu przewożąc z miejsca na miejsce. Transport i przewóz lady wymaga nie tylko siły, ale przede wszystkim odpowiedniej organizacji. Potrzebujesz co najmniej dwóch postawnych osób, sprzętu ułatwiającego podnoszenie i przenoszenie ciężkich przedmiotów, specjalnego samochodu dostawczego lub ciężarowego i wreszcie – doświadczenia w wykonywaniu podobnych czynności. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: z długą i wysoką ladą możesz utknąć na pierwszym zakręcie, czyli przy wyjściu z pomieszczenia na korytarz. Lepiej nie wyobrażać sobie, co czeka Cię na klatce schodowej!

Profesjonalny Transport i przewóz lad

Właśnie dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie przy przenoszeniu specjalistycznych mebli. Współpracujemy z hotelami, centrami konferencyjnymi, restauracjami, biurami, firmami oraz klientami indywidualnymi, dzięki czemu wiemy, jak ważne jest odpowiedzialne podejście do Transport i przewózu. Lady, często wykonywane na indywidualne zamówienie, o szczególnej wartości, wymagają delikatnego podejścia – tak, aby nie obdrapać i nie obić ich powierzchni podczas przenosin. Transport i przewóz lad to usługa, którą możemy zaoferować także dzięki dużym samochodom, w których mieścimy nie tylko meble domowe, ale również specjalistyczne, między innymi recepcyjne. Odpowiednio zabezpieczamy przedmioty, wiemy, jak je unosić i przenosić bez ryzyka uszkodzeń. Dbamy o renomę naszej firmy, dlatego Transport i przewóz lad traktujemy równie poważnie jak zlecenia dotyczące na przykład przewożenia obrazów dla muzeów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że jak możemy Ci pomóc.