Transport i przewóz RTV i AGD

Czy przewożenie sprzętu RTV i AGD na własną rękę jest bezpieczne? W jaki sposób odpowiednio się zabezpieczyć? Czy mam na to czas i pieniądze? To tylko część pytań, które w naturalny sposób nasuwają się w obliczu konieczności przewiezienia sprzętów elektronicznych i mechanicznych z miejsca na miejsce. Na szczęście Transport i przewóz RTV i AGD można zlecić profesjonalne firmie – takiej jak nasza.

Nie ryzykuj samodzielnym Transport i przewózem

Po pierwsze, sprzęt RTV i AGD posiada określoną wartość, często wysoką. O ile jego działanie w normalnych warunkach jest objęte gwarancją, o tyle zniszczenie pod wpływem szkody mechanicznej raczej nie jest zbyt dobrym wytłumaczeniem. A właśnie takie zagrożenie niesie amatorska próba przenoszenia przedmiotów ważących co najmniej kilkadziesiąt kilogramów. Lodówka, telewizor, zmywarka – to wszystko przedmioty z pozoru jedynie masywne, ale w rzeczywistości bardzo wrażliwe na wstrząsy i upadki. Również zarysowania i obicia są, delikatnie mówiąc, niewskazane. Dlatego Transport i przewóz RTV i AGD wymaga podjęcia wyjątkowych środków, nie wspominając o konieczności posiadania odpowiednio dużego samochodu.

Transport i przewóz RTV i AGD to nasza specjalność

Od lat zajmujemy się takimi zadaniami jak profesjonalne przewożenie sprzętu elektronicznego. Współpracujemy z firmami, organizacjami, instytucjami oraz oczywiście klientami indywidualnymi. Dzięki temu dokładnie wiemy, co możemy Ci zaproponować. Traktujemy sprzęt delikatnie i z wyczuciem. Mamy świadomość, jak przenosić go nawet w trudnych warunkach – na przykład przy wąskich korytarzach i drzwiach. Dysponujemy profesjonalnymi samochodami do przewozu, realizujemy przeprowadzki i pojedyncze zlecenia. Bez problemu przewozimy m.in.:

Telewizory, komputery, konsole, drukarki, ksero, lodówki, zmywarki, pralki, suszarki, piekarniki, kuchenki, okapy, zamrażarki.

Przed rozpoczęciem działań oceniamy ciężar, rozmiar, materiał produktów. Sprawdzamy drogę z pomieszczenia do samochodu, dbając o każdy detal. Nie pozwalamy na zarysowania czy upadki i traktujemy delikatnie tak samo meble, jak sprzęt elektroniczny. Już teraz skontaktuj się z nami i ustal, jak ma wyglądać Transport i przewóz RTV i AGD.

Gdybyś kiedyś potrzebował przeprowadzić swoją firmę lub biuro, jest to firma godna polecenia. Nasza zaprzyjaźniona firma przeprowadzkowa - Przeprowadzki Warszawa, specjalizuje się w różnego rodzaju przeprowadzkach. W pełni profesjonalni, zaangażowani i punktualni.