Transport i przewóz pieca

Transport i przewóz pieca bez fachowego wsparcia wydaje się zadaniem bardzo trudnym, o ile w ogóle nie niemożliwym. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tej niecodziennej sytuacji, nasza firma specjalizuje się w tego typu zleceniach – czekamy na Twój telefon.

Piec – ciężar problemu

Nie mylisz się – problem z transportem i przewozem pieca nie dotyczy tylko Ciebie. Bez specjalistycznego sprzętu i doświadczenia naprawdę trudno poradzić sobie z czymś, co waży nawet kilkaset kilogramów. A przecież piece stanowią częste wyposażenie wnętrz – kominki w salonach, piece i kotły grzewcze w piwnicach, specjalne piekarniki w lokalach gastronomicznych. W większości przypadków to nie właściciele decydują się na ich Transport i przewóz. To nawet nie kwestia siły, a odpowiedniego przygotowania sprzętowego. W zależności od modelu coś trzeba odkręcić, coś przechylić, coś podważyć. Jednym słowem, decydującą rolę odgrywa ogromne doświadczenie. Co istotne, Transport i przewóz pieca wymaga również szczególnej ostrożności. Szkoda byłoby zniszczyć drogi zakup przez nieumiejętne potraktowanie.

Wsparcie profesjonalistów

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w przeprowadzkach, ale również w realizacji mniej popularnych zadań, takich jak właśnie Transport i przewóz pieca. Jesteśmy otwarci na współpracę z:

klientami indywidualnymi, firmami (na przykład budowlanymi, zduńskimi, remontowymi), lokalami gastronomicznymi i hotelami, instytucjami publicznymi.

Wystarczy zadzwonić lub napisać, a my ocenimy, jak przetransportować i przewozić konkretny piec, kocioł, urządzenie grzewcze. Niezależnie od zastosowanego materiału, przeznaczenia i technologii poszukujemy najoptymalniejszego sposobu na bezpieczny, szybki, bezproblemowy Transport i przewóz. Wiemy, jak poruszać się w ciasnych korytarzach i piwnicach. Dysponujemy samochodami, które są dostosowane do przewożenia ciężkich przedmiotów w warunkach niegrożących uszkodzeniem. Od teraz Transport i przewóz pieca nie powinien już być dla Ciebie problemem – wiesz, do kogo się zwrócić. Polecamy usługi przeprowadzkowe, ale z równym zaangażowaniem.

Mamy duże doświadczenie na rynku transportu i przewozu. Jesteśmy w stanie przewieść Wam nie tylko piece, ale też duże stare szafy, antyki, sprzęt RTV i AGD. Ponad to mamy wieloletnie doświadczenie na rynku przeprowadzek. Wykonujemy je w pełni profesjonalnie, przy użyciu wysokiej klasy materiałów takich jak, folia bąbelkowa, folia stretch, papier pakowy, porządne kartony. Organizujemy przeprowadzki firm, biur, oraz osób prywatnych. Przeprowadzki ekonomiczne ( pakujesz się sam), jak i przeprowadzki kompleksowe ( wszystko robimy za Ciebie).